Останнім часом все більше абітурієнтів обирають польські навчальні заклади, адже європейська освіта високо цінується у всьому світі і вважається престижною. Українці, як іноземні громадяни мають право вчитися в Польщі тільки за рахунок власних коштів, але такий документ, як Карта Поляка, дозволяє вступати в польські навчальні заклади на бюджетну форму навчання на загальних з поляками підставах. Це безперечно виступає вагомим агрументом у виборі навчального закладу та майбутнього фаху. Крім випускників 11-х класів, продовжують навчання ще випускники 4-х курсів, які здобувають звання магістра у вищих навчальних закладах сусідньої Польщі.

Вже не один рік «Перші Київські курси іноземних мов» допомагають всім бажаючим отримати такий бажаний диплом міжнародного зразка. Що ж стосується вивчення мови то наші курси польської мови спрямовані на підготовку до різних тестів і співбесід на знання польської мови, які проводять польські коледжі та вищі навчальні заклади для іноземних абітурієнтів. Якщо ви плануєте вчитися в Польщі, як правило, недостатньо знати польську мову на початковому рівні. Тому заняття саме на наших курсах і передбачають поглиблене вивчення граматики, розвиток навичок грамотного письма, розуміння на слух польської мови і складання усного висловлювання на різні теми. У цьому безперечно гарантована підтримка та допомога кваліфікованого викладача. Якщо ви досі в роздумах чи легко і чи варто, то наша інформація для вас. Близька спорідненість між польською та іншими слов'янськими мовами як полегшує вивчення польського, так і створює безліч проблем, з якими ми не зустрічаємося при вивченні інших мов. Підчас не працює принцип аналогії, яким нас так часто тягне скористатися. Особливим чином це стосується лексики (dworzec – вокзал, а не «палац» – pałac, dywan – килим, а не «диван», zapomnieć – забути, а не «запам'ятати»). 

Вже після першого місяця навчання на курсах, ви зможете читати, розуміти, висловлюватись на деякі теми. Згодом почнете більше читати, наприклад в інтернеті, слухати пісні польською, дивитись фільми. Хорошою ідеєю є перевести свої соціальні сторінки на польську, наприклад facebook, знайти польських друзів для переписки.

Постійно говоріть, переглядайте граматику. Не забувайте виписувати нові слова, користуватися словником. Робіть вправи. Наприклад, випишіть собі 20 тем на які ви б хотіли вільно говорити. Вкажіть конкретну дату до якої хотіли б володіти цими темами в ідеалі. Працюйте над собою, а ми «Перщі Київські курси іноземних мов» в цьому вам з радістю допоможемо!
А для тих хто вже навчається маємо цікаву підбірку фактів від викладачів Перших Київських курсів іноземних мов: 

– Популярність: Польська мова є рідною приблизно для 40 мільйонів людей в багатьох країнах світу, в тому числі для приблизно 38 мільйонів жителів Польщі. Як другою і іноземною, польською володіє ще близько 5-10 мільйонів осіб.


– Поширеність: Польська мова – третя слов'янська мова в світі за кількістю мовців (після російської та української).


– Пше-пше!: Для людини, яка ніколи раніше не стикалися з польською мовою, може здатися що всі слова – складаються виключно з шиплячих. При тому всьому, наголос практично у всіх словах падає на передостанній склад.


– Загадкове «się»: Звичні для нас закінчення дієслів з ​​використанням
частки  -ся (в тому числі і форм її відмінювання) (наприклад «купатися», «посміхаюся») у польській мові позначаються окремим словом się, яке може стояти як перед дієсловом, так і після. (Się kąpać – купатися, uśmiecham się – усміхаюся).

– Не заплутатися: У польській мові присутня «міжмовна енантіосемія». Цей термін служить для позначення ситуації, коли одне слово має два протилежних значення з урахуванням перекладу на іншу мову.. Польське uroda означає «краса», woń – «запах, аромат», zapominać – «забувати».


– Вплив Франції: За часів Наполеона, великий вплив на польську здійснила французька мова. Наприклад, ekran (écran – екран), rekin (requin – акула), meble (meuble – меблі), fotel (fauteuil – крісло), plaża (plage – пляж) і koszmar (cauchemard – кошмар). Деякі географічні назви також були запозичені з французької мови. Наприклад, Żoliborz (joli bord – прекрасний берег), Mokotów (mon coteau – мій котедж) і Żyrardów (від імені Girard) – передмістя Варшави. Зробіть крок до успіху разом із «Першими Київськими курсами іноземних мов».