Викладачі іноземних мов з усього Західного регіону взяли участь у конференції в Чернівцях

Вже традицією для «Перших київських курсів іноземних мов» є завершувати навчальний рік семінарами та конференціями для обміну методичними знаннями та навичками. Цьогоріч літня регіональна конференція відбулася у Чернівцях 8 червня у буковинському медіа-центрі Belle Vue.

60 викладачів з Чернівців, Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Тернополя, Коломиї, студенти-випускники ЧНУ, вчителі шкіл та гімназій переймали найкращий досвід та сучасні тенденції викладання мови у спеціально запрошеного тренера, п. Катерини Проценко, яка являється сертифікованим CELTA, Delta, CELT S/P тренером в Україні та за кордоном, сертифікованим екзаменатором Cambridge English Exams та співавтором підручника ZNO Booster.

На конференції обговорювали використання технічних новинок на заняттях, як використовувати мінімум ресурсів для досягнення максимального результату, вчилися правильно аналізувати потреби та проблеми у вивченні та викладанні мов, якісно вирішувати їх.

Учасники переймали досвід не лише у тренера Катерини Проценко, а й ділилися власними надбаннями – виступили з творчими доповідями викладачі курсів іноземних мов. Така кооперація, обмін досвідом, нові знайомства щоразу дають поштовх розвиватися, ставати успішними у професії та дарувати все кращі та досконаліші знання студентам та учням.

Однією з тем конференції є необхідність та важливість якісної підготовки до міжнародних іспитів, адже «Київські курси іноземних мов» у м. Чернівці є Офіційним центром з підготовки до Кембриджських іспитів.

Запрошеним гостем та партнером конференції є Мовний Дім «LITERA», що люб’язно надав інформацію про сучасні новинки підручників та посібників з вивчення мови та підготовки до тестів та іспитів.

Розвиваємо найкращі традиції заради ще більших результатів наших учнів!